13.10.2020 | Autor:

Polecam uwadze materiały przygotowane przez Fundację Naprocentrum z Gdańska. 
Nagraliśmy materiały dla nastolatek, w których omawiamy najczęściej nurtujące problemy dotyczące miesiączkowania, higieny, fizjologii.  Lek. specjalista ginekologii i położnictwa omawia młodym dziewczynom wiele zagadnień związanych z pierwsza wizytą u ginekologa – kiedy się zgłosić, jak wygląda wizyta, o co zapyta lekarz, jak się przygotować itd.Podaję linki:
https://www.naprocentrum.pl/fundacja/baza-wiedzy/monika-wojtkiewicz/
https://www.naprocentrum.pl/fundacja/baza-wiedzy/aleksandra-medza/

Przygotowaliśmy także filmy zawierające wypowiedzi instruktorki CrMS promujące obserwacje płodności. https://www.naprocentrum.pl/fundacja/baza-wiedzy/emilia-wawrzusiszyn/

Jeśli uznają Państwo te materiały za wartościowe, zachęcam do promowania ich poprzez linkowanie na swoich stronach, profilach facebook itd. 
Przy tej okazji, chcę złożyć serdeczne podziękowania tym, którzy przekazali na nasze działania 1% swojego podatku. Dziękujemy za wszystkie darowizny i prosimy o dalsze wsparcie, które umożliwi nam działania.
w imieniu Zespołu NaProCentrum,

Aleksandra Mędza

Kategoria: Bez kategorii
Możesz śledzić komentarze do tego wątku poprzez subskrypcję RSS 2.0. Możesz napisać komentarz lub wysłać trackback ze swojej strony.
Napisz komentarz