10.10.2012 | Autor:

Joanna Bober – doktorantka na Wydziale Biotechnologii Uniwersytetu Wrocławskiego,

instruktor Modelu Creightona w trakcie szkolenia (FCPI)

Prywatnie – szczęśliwa żona

 

NaProTechnologią zafascynowałam się początkowo z akademickiej, naukowej ciekawości. I temat ten szybko stał się moją pasją. Postanowiłam uczestniczyć w szkoleniu, żeby zostać instruktorem Modelu Creightona i pomagać parom poznawać i doceniać swoją płodność, a jednocześnie towarzyszyć w rozwiązywaniu i wyjaśnianiu pojawiających się problemów.  Czuję, że taka praca jest niezwykle ważna, a jednocześnie może dawać dużą satysfakcję. Dlatego myślę, że w NaProTechnologii odnalazłam swoje powołanie.

Moje doświadczenie w nauczaniu ma swój początek na uczelni, gdzie już kolejny rok prowadzę zajęcia ze studentami, co sprawia mi dużą przyjemność.

Razem z moim mężem, który nieprzerwanie wspiera mnie w rozwijaniu pasji, uczestniczymy też w Spotkaniach Małżeńskich i w Ruchu Ekip NotreDame.

Spotkania wprowadzające dla par odbywają się w siedzibie Fundacji Evangelium Vitae przy ul. Rydygiera 22-28, Blok E (dawny szpital). Na spotkania obowiązują zgłoszenia.

Kontakt: joanna.bober@fev.wroclaw.pl

Kategoria: Instruktorzy
Możesz śledzić komentarze do tego wątku poprzez subskrypcję RSS 2.0. Możesz napisać komentarz lub wysłać trackback ze swojej strony.

1 komentarz

  1. […] poprowadzi Magdalena Krajewska FCPI 28.02.2013 r. o godz. 18.30 – spotkanie poprowadzi Joanna Bober FCPI 02.03.2013 r. o godz. 10.00 – spotkanie poprowadzi Katarzyna Koligot FCPI 05.03.2013 r. o godz. […]

Napisz komentarz