11.06.2024 | Autor:

Już dziś zadbaj o siebie, o swoją kobiecość. Odkryj, że jesteś cenniejsza niż perły! Zainwestuj w rozwój, aby stawać się najlepszą wersją siebie. Od lat nie ustaję w dążeniu, aby być najlepszą żoną dla mojego męża i na tych warsztatach pragnę się z Wami podzielić treściami, praktykami, refleksjami i liczę na to samo 😉 Niezmiennie te warsztaty są dla mnie najbardziej ubogacającym wydarzeniem w całym roku mojej pracy. Zapraszam, skorzystaj i ty 😉

DLA KOGO? :
Blog - Perły naturalne, wycena. Jak nie dać się oszukać? BRACCATTA

Dla żon z dowolnym stażem małżeńskim, a nawet prawie żon

PODEJMOWANE TEMATY m.in.:

– świat wartości
– rozkwitanie kobiety
– cele osobiste i w małżeństwie
– miłość małżeńska niejedno ma imię
– co to jest „ognisko domowe”, jak dbać o rozwój miłości małżeńskiej

Tematy będą poruszane w perspektywie psychologicznej i w kontekście wiary katolickiej. Będziemy korzystać z tekstów Pisma Świętego.

KOSZT: 50 zł lub ile możesz

(Dlaczego tak tanio? Już tłumaczę: warsztaty miały odbyć się, jak co roku, w ramach dofinansowania z miasta. Niestety miasto odmówiło finansowania ich w tym roku. Wobec takiego obrotu spraw siostry prowadzące Fundacje stwierdziły, że skoro miasto się ich boi, to muszą być dobre. I tak za namową sióstr robię je odpłatnie, ale nie chcę aby kwestia finansowa stała na przeszkodzie którejkolwiek z Was, żeby wziąć w nich udział. Stąd symboliczna kwota za to niemal 5-cio godzinne szkolenie. Jeśli nadal to dla Ciebie za dużo, napisz – zobaczymy co da się zrobić.)

TERMIN: 15.06.2024r w godzinach 10:00-14:30

GDZIE: W Fundacji Evangelium Vitae przy ul. Rydygiera 22-28 we Wrocławiu

ZAPISY :  Kliknij tutaj

INFORMACJE: mkrajewska@rodzina.wroclaw.pl

O PROWADZĄCEJ: Magdalena Krajewska – Spełniona żona i szczęśliwa mama gromadki dzieci. Zawodowo pedagog, terapeuta NEST, instruktor Creighton Model i doradca życia w rodzinie. Trener grup warsztatowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi poradnictwo indywidualne w Poradni Rodzinnej przy parafii p.w. Św. Anny oraz w Fundacji Evangelium Vitae.

Możesz śledzić komentarze do tego wątku poprzez subskrypcję RSS 2.0. Możesz napisać komentarz lub wysłać trackback ze swojej strony.
Napisz komentarz