10.10.2012 | Autor:

Tytuł: Spojrzenie klinicysty i diagnosty laboratoryjnego

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych andrologią do wzięcia udziału w corocznym Sympozjum naukowo-szkoleniowym tzw. Dniach Andrologicznych. Polskie Towarzystwo Andrologiczne po raz pierwszy organizuje to Sympozjum wspólnie z Polskim Towarzystwem Diagnostyki Laboratoryjnej. Wiodącym tematem będą kontrowersje w diagnostyce andrologicznej. Mamy nadzieję, że dużym zainteresowaniem z Państwa strony spotkają się
wykłady oraz dyskusja klinicystów z diagnostami na temat praktycznego wykorzystania wyników badań w leczeniu, nowych metod diagnostycznych oraz błędów popełnianych w interpretacji wyników badań. Będziemy także mówić o badaniach podstawowych dających perspektywę dalszego rozwoju andrologii. Ważną częścią Sympozjum będą warsztaty praktycznej oceny badania nasienia według standardów WHO z 2010r. Po upływie kilku lat spotkamy się znów w Łodzi. Miło nam będzie zaprosić Państwa do nowego Centrum Dydaktycznego naszego Uniwersytetu Medycznego. Mamy nadzieję, że to miejsce znajdzie Państwa uznanie. Jak zwykle po obradach odbędzie się uroczysta kolacja, podczas której będzie można spotkać ekspertów, ale także zacieśnić kontakty towarzyskie podczas dobrej zabawy.

 

Szczegóły na stronie: http://www.pta2012.pl/

 

Możesz śledzić komentarze do tego wątku poprzez subskrypcję RSS 2.0. Możesz napisać komentarz lub wysłać trackback ze swojej strony.
Napisz komentarz