Archive for » kwiecień, 2012 «

29.04.2012 | Autor:

„Creighton Model FertilityCareTM system Metoda rozpoznawania płodności i diagnozowania zaburzeń zdrowia prokreacyjnego”, mgr Mirosława Szymaniak – Instruktor Modelu Creighton, Poznań wygłosiła wykład w ramach konferencji NaProTECHNOLOGYTM W DIAGNOZOWANIU I LECZENIU NIEPŁODNOŚCI. Szanse, wyzwania efekty. Wrocław, 24.03.2012

29.04.2012 | Autor:

„Genetyka. Jak zmienia się genom rodziców i jakie niesie to konsekwencje dla kolejnych pokoleń”, Prof. Stanisław Cebrat, Uniwersytet Wrocławski wygłosił wykład w ramach konferencji NaProTECHNOLOGYTM W DIAGNOZOWANIU I LECZENIU NIEPŁODNOŚCI. Szanse, wyzwania efekty. Wrocław, 24.03.2012

29.04.2012 | Autor:

Dr Agnieszka Chrobak, Instytut Immunologii Doświadczalnej PAN, Wrocław wygłosiła wykład w ramach konferencji NaProTECHNOLOGYTM W DIAGNOZOWANIU I LECZENIU NIEPŁODNOŚCI. Szanse, wyzwania efekty. Wrocław, 24.03.2012

29.04.2012 | Autor:

Prof. Marian Gabryś, Akademia Medyczna, Wrocław wygłosił wykład w ramach konferencji NaProTECHNOLOGYTM W DIAGNOZOWANIU I LECZENIU NIEPŁODNOŚCI. Szanse, wyzwania efekty. Wrocław, 24.03.2012

20.04.2012 | Autor:
Poniższy tekst to świadectwo małżonków Ilony i Jakuba Tarasiuków, których dziecko przyszło na świat przy pomocy diagnostyki i leczenia niepłodności metodami NaProTECHNOLOGY. Prelegenci wystąpili w ramach Konferencji: „NaProTECHNOLOGY w diagnozowaniu i leczeniu niepłodności. Szanse – wyzwania – efekty.”
Już niedługo na stronie Konferencji znajdzie się film z tego wystąpienia jak również pozostałych prelegentów.
„Szanowni Państwo! Jako że nieczęsto zdarza nam się przemawiać do grona 600 osób, pozwoliliśmy sobie napisać i odczytać nasze świadectwo, aby po pierwsze, nie zjadła nas doszczętnie trema oraz abyśmy nie przeoczyli żadnego ważnego elementu naszej opowieści.
Jesteśmy małżeństwem od 2008 roku. Po ponad roku starań o poczęcie dziecka zauważyliśmy trudności nie tylko z samym poczęciem, ale także ze standardowym rozpoznaniem u mnie dni płodnych i niepłodnych. Na samym początku nie przejmowaliśmy się tym zbytnio, ciesząc się nawet z faktu, że w takim razie dzieciątko pocznie się niespodziewanie i spontaniczne – bez określonego planowania. Jednak czas mijał, a moje wizyty u lekarzy – ginekologów stawały się coraz częstsze – także ze względu na bardzo długie cykle (które potrafiły trwać nawet 1,5 roku!). Czytaj dalszą część wpisu »
19.04.2012 | Autor:

Kategoria: Video  | Skomentuj
17.04.2012 | Autor:
Agata Aniszczyk – szczęśliwa żona i matka. Absolwentka Politechniki Wrocławskiej. Ukończyła również Podyplomowe Studium Nauk o Rodzinie. Nauczyciel metody T. Kramarek, polskiej metody naturalnego planowania rodziny. Jest instruktorem Creighton Model System, który to model uczy rozpoznawać płodność oraz przygotowuje do podjęcia leczenia w Naprotechnologii. Obecnie spotkania z osobami zainteresowanymi CrMS prowadzi we Wrocławiu.
 

Sesje wprowadzające dla małżeństw odbywają się w siedzibie Fundacji Evangelium Vitae przy ul. Rydygiera 22-28, Blok E (dawny szpital). Na spotkania obowiązują zgłoszenia.

Bliższych informacji udziela
Pani Agata Aniszczyk: tel. nr 697 782 456
e-mail: agata.aniszczyk@boromeuszki.wroclaw.pl

Kategoria: Instruktorzy  | Tagi:  | 1 Komentarz
09.04.2012 | Autor:

W dniu 24-03-2012r w Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej przy ul. Janiszewskiego 8 we Wrocławiu odbyła się konferencja poświęcona diagnozowaniu i leczeniu zaburzeń zdrowia prokreacyjnego przy użyciu metod NaProTECHNOLOGYTM, które znalazły już tysiące zwolenników w Stanach Zjednoczonych i w Zachodniej Europie.

NaProTECHNOLOGYTM to nauka o zdrowiu prokreacyjnym w szczególności kobiet, medycyna na najwyższym poziomie profesjonalnym i etycznym, która korzysta z najnowszych osiągnięć ginekologii, chirurgii czy endokrynologii. NaProTECHNOLOGYTM w monitorowaniu płodności i diagnozowaniu zaburzeń zdrowia prokreacyjnego posługuje się prostą, standaryzowaną obserwacją biomarkerów płodności w cyklu miesiączkowym CREIGHTON MODEL FertilityCareTM System (CrMS). Uważna analiza zapisu obserwacji na karcie cyklu pozwala dostrzec i zdiagnozować istniejące nieprawidłowości oraz podjąć dalszą ukierunkowaną diagnostykę i właściwe leczenie.

Czytaj dalszą część wpisu »