06.03.2012 | Autor:

Stowarzyszenie Liga Małżeństwo Małżeństwu wydało nową książkę: „Sztukę naturalnego planowania rodziny. Kurs podstawowy”. Podręcznik w prosty i obrazowy sposób odkrywa tajniki ludzkiej płodności przed czytelnikiem pragnącym uzyskać poczęcie upragnionego dziecka lub chcącym je odłożyć.

„LMM już od 20 lat zajmuje się nauką metod naturalnego planowania rodziny w Polsce. Nasza nowa książka jest prawdziwym przełomem w dziedzinie samodzielnej nauki NPR.” – powiedział Maciej Tabor – redaktor wydania polskiego i prezes LMM.

„Sztuka naturalnego planowania rodziny. Kurs podstawowy” wyjaśnia mechanizmy płodności kobiety oraz uczy, w jaki sposób je obserwować, zapisywać i interpretować. Nowoczesny układ podręcznika prowadzi czytelnika krok po kroku poprzez elementy teorii, praktyki i ćwiczeń z zakresu NPR. Kolorowe ilustracje, tabele i wykresy czynią książkę ciekawą pod względem edytorskim, znacznie ułatwiając naukę i przyswojenie wiedzy.

Świadectwa wielu par stosujących NPR potwierdzają jego wpływ na utrzymanie jedności w małżeństwach i ogromną rolę w przetrwaniu poważnych kryzysów. Według amerykańskich badań pary stosujące NPR rozwodzą się 10 razy rzadziej niż te które stosują antykoncepcję.

W ramach serii wydawniczej „Sztuka naturalnego planowania rodziny”, LMM wydała także praktyczny zeszyt obserwacji objawów płodności z 16 kartami i wskazówkami, w jaki sposób prowadzić notatki. W przygotowaniu są kolejne publikacje: książki poświęcone powrotowi płodności po porodzie oraz rozpoznawaniu płodności w okresie premenopauzy, a także zeszyt ćwiczeń z zapisami i interpretacją przykładowych cykli w różnych sytuacjach życiowych.

Więcej informacji na temat publikacji Ligi Małżeństwo Małżeństwu i naturalnych metod planowania rodziny znajduje się na stronie www.npr.pl. Książki są dostępne w dobrych księgarniach katolickich oraz w wybranych księgarniach internetowych. Cena książki „Sztuka NPR. Kurs podstawowy” to 55 zł, zaś cena „Zeszytu obserwacji”: 7 zł.

Kategoria: Książki
Możesz śledzić komentarze do tego wątku poprzez subskrypcję RSS 2.0. Możesz napisać komentarz lub wysłać trackback ze swojej strony.
Napisz komentarz