21.11.2012 | Autor:

Magister ekonomii, doradca życia rodzinnego, doradca laktacyjny, FertilityCare Practicioner.

W 1996 ukończyła ekonomię na Wydziale Nauk Społecznych KUL w Stalowej Woli. W latach 2007-2010 była słuchaczem Archidiecezjalnego Studium Życia Rodzinnego w Częstochowie, w latach 2009-2010 w Galway w Irlandii ukończyła szkolenie dla FertilityCare Practioner.
Prowadzi Poradnię Na Pro w Wieluniu, współpracuje i współtworzy Poradnię Rozpoznawania Płodności CARITAS w Częstochowie, posługuje w Poradni Małżeńskiej i Rodzinnej w Wieluniu. Spotyka się małżeństwami mającymi problem z poczęciem dziecka, ale uczy również modelu Creighton małżonków, którzy odkładają poczęcie kolejnego potomka, narzeczonych i kobiety, które mają problemy ginekologiczne i nie chcą ich „rozwiązywać” za pomocą antykoncepcji. Towarzyszy małżonkom podczas trudnego czasu oczekiwania na poczęcie, a po porodzie służy pomocą jako doradca laktacyjny.

Razem z mężem Leszkiem wychowują czwórkę dzieci. Młodsze bliźnięta są uczone przez mamę w domu w ramach edukacji domowej.

Więcej na: http://napro.webd.pl

Kategoria: Wykladowcy 2013
Możesz śledzić komentarze do tego wątku poprzez subskrypcję RSS 2.0. Możesz napisać komentarz lub wysłać trackback ze swojej strony.
Napisz komentarz