06.10.2012 | Autor:

Magdalena Krajewska – pedagog, doradca życia rodzinnego, Instruktor Modelu Creighton’a (FCP), terapeuta NEST.
Prywatnie szczęśliwa żona i matka.

Naprotechnologią wraz z mężem zainteresowaliśmy się kiedy nasze pierwsze dziecko zmarło przed narodzeniem, a lekarze w szpitalu stwierdzili, że pierwszego poronienia nie diagnozuje się. Okazało się, że dzięki Naprotechnologii zostałam zdiagnozowana i kolejne dzieci mogły się urodzić żywe i zdrowe, mimo iż mój organizm nie podtrzymuje ciąży. Obecnie jestem szczęśliwą mamą trójki wesołych dziewczynek i małego orędownika w niebie, a swoją wiedzą i doświadczeniem mogę służyć innym.

Uczę Modelu Creighton zarówno małżonków zmagających się z trudem niepłodności, poronieniami, jak również kobiety samotne, które pragną rzetelnej diagnozy swoich dolegliwości oraz małżonków, którym właśnie urodziło się upragnione dzieciątko i chcieliby rozpoznać powracającą płodność w wyjątkowym czasie poporodowym w celu odłożenia poczęcia w czasie. Swoją wiedzę wykorzystuję w pracy z narzeczonymi przygotowującymi się do ślubu.

W swojej pracy kieruję się chrześcijańską troską o drugiego człowieka w duchu miłości bliźniego. Wiedząc, że nie mogę pomóc nikomu, kto nie chce sam sobie pomóc, staram się pokazywać kierunki szukania dobrych rozwiązań. Rozwiązań, które opierają się na miłości, etyce chrześcijańskiej, katolickiej nauce społecznej, życiu w zgodzie z wiarą w Boga.

Prowadzę konsultacje z Modelu Creighton w języku polskim oraz angielskim.

Pracuję z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie w Warsztatach Terapii Zajęciowej „Muminki” we Wrocławiu na stanowisku Instruktora Terapii Zajęciowej, w Poradni Rodzinnej przy Parafii p.w. św Anny we Wrocławiu jako pedagog i doradca życia rodzinnego oraz w Fundacji Evangelium Vitae jako Instruktor Modelu Creighton i terapeuta NEST. Od kilku lat z powodzeniem realizuję autorskie programy dla narzeczonych, małżeństw, rodziców i nauczycieli. Pomagam małżonkom w odzyskiwaniu jedności małżeńskiej i odkrywania nowej jakości komunikacji, rodzicom w podnoszeniu kompetencji rodzicielskich, narzeczonym w odkrywaniu piękna dialogu, czystej miłości oraz cudu płciowości, uczę Modelu Creighton pary pragnące poznać swoją płodność oraz skorzystać z pomocy Naprotechnologii. Współtworzę stronę informacyjną na temat Naprotechnologii: www.naprotechnologia.wroclaw.pl oraz serwis poświęcony rodzinie: www.rodzina.wroclaw.pl.

Ogromnym wsparciem dla mnie jest mój mąż, Piotr, który pomaga mi w rozwoju, współorganizuje i prowadzi ze mną warsztaty i różne spotkania. Z otwartością dzieli się doświadczeniem naszego małżeńskiego życia. Nasze wspólne pasje to podróże, góry, narty, brydż i śpiew.

W celu otrzymywania najnowszych informacji o warsztatach, propozycjach wakacyjnych, konferencjach i spotkaniach dla rodzin, które się dzieją we Wrocławiu zapraszam do zapisania się do grupy dyskusyjnej na stronie: www.rodzina.wroclaw.pl. Link po prawej stronie, należy podać swój adres mail’owy.

Zachęcam do wystawiania mi swoich opinii o prowadzonych przeze mnie szkoleniach, warsztatach, poradach indywidualnych w komentarzach na mojej stronie: referencje.

Kategoria: Instruktorzy
Możesz śledzić komentarze do tego wątku poprzez subskrypcję RSS 2.0. Możesz napisać komentarz lub wysłać trackback ze swojej strony.

1 komentarz

  1. […] poprowadzi Agata Aniszczyk FCP 22.02.2013 r. o godz. 18.00 – spotkanie poprowadzi Magdalena Krajewska FCPI 28.02.2013 r. o godz. 18.30 – spotkanie poprowadzi Joanna Bober FCPI 02.03.2013 r. o godz. […]

Napisz komentarz