26.03.2012 | Autor:

We wrześniu 2012 rozpocznie się kurs dla lekarzy Naprotechnology Medical Consultant, który odbędzie się w Łomiankach (pod Warszawą). Organizatorem kursu jest Wydział Edukacyjny Instytutu Pawła VI (Omaha, Nebraska). Szkolenie składa się z dwóch zjazdów w terminach:

  • 8-15.09. 2012
  • 10-16.02.2013

Wykłady oraz egzamin prowadzone są w języku angielskim. Będzie kilka miejsc dla osób, które są już instruktorami lub lekarzami NaProTechnology, a chciałyby zostać szkoleniowcem wyższego szczebla.

Aby otrzymać aplikację celem zgłoszenia udziału w szkoleniu należy wysłać e-mail na adres education@popepaulvi.com podając miejsce kursu (Polska). Ilość uczestników kursu ograniczona.

W celu uzyskania dokładnych informacji na temat przebiegu kursu zachęcamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną Instytutu Pawła VI. oraz z informatorem na temat tego konkretnego Kursu: Poland Education Program Booklet 2012-2013

Kategoria: Lekarze, Wydarzenia
Możesz śledzić komentarze do tego wątku poprzez subskrypcję RSS 2.0. Możesz napisać komentarz lub wysłać trackback ze swojej strony.
Napisz komentarz