21.10.2013 | Autor:

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA FAKULTATYWNE

‘METODY ROZPOZPOZNAWANIA PŁODNOŚCI’

 

Do kogo skierowane: studenci I-VI roku Wydziału Lekarskiego

Miejsce: Biblioteka I Katedry i Kliniki Ginekologii

i Położnictwa UM przy ul. Chałubińskiego 3

Czas: Poniedziałki, godz. 16:00-18:25

Pierwsze zajęcia: 04.11

Ostatnie zajęcia: 27.01

Zapisy i wszelkie informacje: wyłącznie pod adresem inerwroclaw@tlen.pl

 Dane ogólne: 30h, 1,5pkt ECTS

OPIS ZAJĘĆ:

Serdecznie zapraszamy na zajęcia fakultatywne pt. ”Metody rozpoznawania płodności”, które odbywać się będą, począwszy od 04.11, w poniedziałki w godz. 16:00-18:25 w bibliotece Kliniki Ginekologii i Położnictwa przy ul. Chałubińskiego 3. Opiekunem fakultetów jest Pan Profesor Marian Gabryś, który jako ekspert w dziedzinie ginekologii zaprosił do współtworzenia zajęć profesjonalistów pasjonatów z dziedziny nowoczesnych metod rozpoznawania płodności.

Fakultety będą prowadzone w formie warsztatów głównie o kobiecej płodności, ale zaproszenie kierujemy nie tylko do Pań, by zafascynowały się swoją płodnością, ale i do Panów, dla których kobiecość jest czymś tajemniczym, a może się stać również pasjonującym.

Zajęcia wprowadzą słuchaczy w temat nowoczesnych metod rozpoznawania płodności, pokażą jak można wiedzę o cyklu owulacyjnym przekuć na wiedzę o zdrowiu kobiety. Warsztaty będą składały się z:

-wykładów (15h), które zostaną poprowadzone przez zaproszonych gości (dr Urszulę Sieradzką – ginekologa, dr Katarzynę Dunajską – endokrynologa, lek. med. Małgorzatę Zdunek – w trakcie specjalizacji z chorób wewnętrznych, mgr Katarzynę Chorodeńską – instruktora nowoczesnych metod rozpoznawania płodności i dr Agnieszkę Chrobak – immunologa i instruktora nowoczesnych metod rozpoznawania płodności)

-warsztatów (15h), na których będzie się pracować z rzeczywistymi kartami kobiecych cykli.

 

By uczestniczyć w zajęciach niezbędne jest zakupienie kart ćwiczeń w cenie 35zł (będą dostępne na pierwszych zajęciach).

W razie pytań proszę o kontakt pod adresem inerwroclaw@tlen.pl

Z uwagi na charakter warsztatowy zajęć przewiduje się maksymalnie 25-osobową grupę. By móc uczestniczyć w zajęciach niezbędne jest zapisanie się pod adresem inerwrocław@tlen.pl

 

Serdecznie zapraszamy!

Kategoria: Bez kategorii
Możesz śledzić komentarze do tego wątku poprzez subskrypcję RSS 2.0. Możesz napisać komentarz lub wysłać trackback ze swojej strony.
Napisz komentarz