07.10.2015 | Autor:

crms2Zapraszamy na pierwszy organizowany przez FCCP kurs dla instruktorów Modelu Creighton.

W związku z nabyciem kwalifikacji przez polską kadrę, FCCP we współpracy z American Academy of FertilityCareTM Profesionals, organizuje szkolenie dla osób zainteresowanych nauczaniem Modelu Creighton. Szkolenie odbędzie się w języku angielskim, zgodnie ze standardami AAFCP. Potrwa 13 miesięcy. Składać się będzie z dwóch zjazdów odbywających się w Warszawie/Łomianki.

Pierwszy etap szkolenia tzw. EPI trwać będzie od 22-30 stycznia 2016, kolejny etap, EPII od 25 czerwca – 2 lipca 2016.

W międzyczasie studenci odbywać będą praktyki pod okiem odpowiednio wyszkolonych do tego osób (Supervised Practicum). Praktyki odbywają się już w miejscu zamieszkania poszczególnych studentów.

Szczegółowe informacje dotyczące kursu, jego przebiegu, wymagań wobec osób zainteresowanych oraz kosztów w broszurze informacyjnej.

Formularze aplikacyjne przyjmować będziemy do 31 października 2015 r. (formularz aplikacyjny)

Do 20 listopada 2015r osoby, których aplikacja zostanie pozytywnie rozpatrzona dostaną potwierdzenie przyjęcia na kurs. Osoby, które nie zostaną zakwalifikowane również otrzymają właściwe informacje.

Pobierz ulotkę

Serdecznie zapraszamy
http://fccp.pl/zostan-instruktorem

W związku z niewystarczającą ilością kompletnych aplikacji na kurs, informujemy, że termin rozpoczęcia został przesunięty na 25 czerwca 2016r.

 

 

Kategoria: Instruktorzy
Możesz śledzić komentarze do tego wątku poprzez subskrypcję RSS 2.0. Możesz napisać komentarz lub wysłać trackback ze swojej strony.
Napisz komentarz